Výsledky: 

kliknutím zde zobrazíte výsledky v hezké tabulce, jinak je to níže :)

10 km

Poř.abs. ▲ St. č. Jméno Ročník Klub Kat. Poř.kat. Trať Čas Ztráta
1 10 Kymr Jakub 2017 M1 1 10 km 0:36:01
2 135 Koutný Tomáš 2017 M1 2 10 km 0:36:06 0:00:05
3 24 Novák Aleš 2017 M1 3 10 km 0:36:11 0:00:10
4 41 Jan Hudec 2017 M1 4 10 km 0:40:46 0:04:45
5 141 Chmatal Martin 2017 M1 5 10 km 0:40:56 0:04:55
6 22 Kačena Štěpán 2017 M1 6 10 km 0:40:59 0:04:58
7 20 Mařík Antonín 2017 M1 7 10 km 0:41:14 0:05:13
8 157 Tajč Jan 2017 M1 8 10 km 0:41:27 0:05:26
9 17 Holý Jan 2017 M1 9 10 km 0:41:31 0:05:30
10 28 Tříska Jaroslav 2017 M1 10 10 km 0:41:37 0:05:36
11 42 Nekolová Simona 2017 Z1 1 10 km 0:41:57 0:05:56
12 8 Valda David 2017 M1 11 10 km 0:42:05 0:06:04
13 136 HACH Lukáš 2017 M1 12 10 km 0:43:33 0:07:32
14 29 Pěkný Jan 2017 M1 13 10 km 0:44:34 0:08:33
15 5 Hurbánková Romana 2017 Z1 2 10 km 0:44:41 0:08:40
16 150 Kučera Václav 2017 M1 14 10 km 0:45:02 0:09:01
17 27 Pomšár Miroslav 2017 M1 15 10 km 0:45:06 0:09:05
18 3 Pořický Jiří 2017 M1 16 10 km 0:45:53 0:09:52
19 4 Pavlíková Bára 2017 Z1 3 10 km 0:47:08 0:11:07
20 164 Holeček Petr 2017 M1 17 10 km 0:47:16 0:11:15
21 33 Basel Miroslav 2017 M1 18 10 km 0:47:42 0:11:41
22 161 John Vladimír 2017 M1 19 10 km 0:47:47 0:11:46
23 166 Hejtmánek Šimon 2017 M1 20 10 km 0:47:57 0:11:56
24 146 Humlová Kateřina 2017 Z1 4 10 km 0:48:17 0:12:16
25 35 Pilch Rudolf 2017 M1 21 10 km 0:48:43 0:12:42
26 6 Havlín Pavel 2017 M1 22 10 km 0:48:53 0:12:52
27 148 Havlíček Lukáš 2017 M1 23 10 km 0:49:19 0:13:18
28 12 Voráček David 2017 M1 24 10 km 0:49:28 0:13:27
29 21 Nedorostová Tereza 2017 Z1 5 10 km 0:49:52 0:13:51
30 30 Křížová Lenka 2017 Z1 6 10 km 0:50:07 0:14:06
31 38 Pavlík Michal 2017 M1 25 10 km 0:50:40 0:14:39
32 34 Vejrosta Zdeněk 2017 M1 26 10 km 0:50:45 0:14:44
33 170 Rapant Vítězslav 2017 M1 27 10 km 0:51:10 0:15:09
34 32 Šmíd Jan 2017 M1 28 10 km 0:52:02 0:16:01
35 36 Čech Martin 2017 M1 29 10 km 0:52:06 0:16:05
36 80 Zemanová Dagmar 2017 Z1 7 10 km 0:53:15 0:17:14
37 145 Šmejkal Radek 2017 M1 30 10 km 0:54:24 0:18:23
38 133 Vejrostova Romana 2017 Z1 8 10 km 0:54:29 0:18:28
39 153 Ondřejíček Jirka 2017 M1 31 10 km 0:54:41 0:18:40
40 39 Veselá Anita 2017 Z1 9 10 km 0:55:42 0:19:41
41 142 Kropík Michall 2017 M1 32 10 km 0:56:23 0:20:22
42 23 Tite Barbora 2017 Z1 10 10 km 0:57:09 0:21:08
43 19 Hyža Miroslav 2017 M1 33 10 km 0:58:49 0:22:48
44 149 Petrovický Jan 2017 M1 34 10 km 1:00:42 0:24:41
45 14 Král Radovan 2017 M1 35 10 km 1:01:38 0:25:37
46 40 Tykvová Markéta 2017 Z1 11 10 km 1:05:04 0:29:03
47 163 Petřinová Alžběta 2017 Z1 12 10 km 1:06:21 0:30:20
48 2 Mašková Lucie 2017 Z1 13 10 km 1:07:13 0:31:12
49 1 Lohniská Monika 2017 Z1 14 10 km 1:07:13 0:31:12
50 9 Doležalová Andrea 2017 Z1 15 10 km 1:12:18 0:36:17
51 169 Vlachynský Aleš 2017 M1 36 10 km 1:13:45 0:37:44
52 147 Šafránková Klára 2017 Z1 16 10 km 1:16:01 0:40:00
dns 11 Marcol Lukáš 2017 M1 dns 10 km
dns 31 Jamrišková Eva 2017 Z1 dns 10 km
dns 37 Hanzálková Šárka 2017 Z1 dns 10 km
dns 143 Dvořáček Radek 2017 M1 dns 10 km


5 km

1 168 Michálek Michal 2017 M 1 5 km 0:18:01
2 167 Tall Pavel 2017 M 2 5 km 0:20:11 0:02:10
3 15 Svoboda Milan 2017 M 3 5 km 0:20:26 0:02:25
4 86 Hrdlička Jakub 2017 M 4 5 km 0:21:38 0:03:37
5 137 Ryba Jiří 2017 M 5 5 km 0:21:41 0:03:39
6 83 Veselý Vladimír 2017 M 6 5 km 0:21:46 0:03:44
7 159 Kočí Antonín 2017 M 7 5 km 0:22:55 0:04:54
8 158 Kočí Mikuláš 2017 M 8 5 km 0:23:53 0:05:52
9 63 Uher Václav 2017 M 9 5 km 0:24:07 0:06:05
10 131 Karhan Zdeněk 2017 M 10 5 km 0:24:09 0:06:08
11 71 Dlabolová Kateřina 2017 Z 1 5 km 0:24:53 0:06:52
12 58 Petřík Radek 2017 M 11 5 km 0:24:54 0:06:52
13 69 Sobotka Jiří 2017 M 12 5 km 0:25:02 0:07:01
14 132 Wágnerová Marie 2017 Z 2 5 km 0:25:42 0:07:41
15 13 Vodičková Monika 2017 Z 3 5 km 0:26:32 0:08:30
16 84 Kaprálková Veronika 2017 Z 4 5 km 0:26:32 0:08:30
17 129 Jansa Jiří 2017 M 13 5 km 0:27:05 0:09:04
18 78 Křížová Květa 2017 Z 5 5 km 0:27:15 0:09:13
19 134 Votík Lukáš 2017 M 14 5 km 0:27:21 0:09:20
20 81 Volák Lukáš 2017 M 15 5 km 0:27:34 0:09:33
21 165 Piškule František 2017 M 16 5 km 0:27:42 0:09:40
22 85 Hrdličková Olga 2017 Z 6 5 km 0:28:08 0:10:07
23 70 Machová Gabriela 2017 Z 7 5 km 0:28:17 0:10:16
24 87 Hrdlička Jan 2017 M 17 5 km 0:28:39 0:10:38
25 55 Skřivánková Pavla 2017 Z 8 5 km 0:28:43 0:10:42
26 151 Hrdlička David 2017 M 18 5 km 0:28:48 0:10:46
27 49 Voráčková Romana 2017 Z 9 5 km 0:29:37 0:11:35
28 50 Voráček Daniel 2017 M 19 5 km 0:29:42 0:11:40
29 172 Holý Martin 2017 M 20 5 km 0:29:44 0:11:43
30 74 Pilchová Linda 2017 Z 10 5 km 0:29:58 0:11:57
31 61 Uhrová Lenka 2017 Z 11 5 km 0:30:07 0:12:06
32 7 Veronika Potůčková 2017 Z 12 5 km 0:30:08 0:12:06
33 48 Hrabánková Jitka 2017 Z 13 5 km 0:30:09 0:12:07
34 138 Vašáková Karolína 2017 Z 14 5 km 0:30:10 0:12:09
35 154 Ondřejíčková Iveta 2017 Z 15 5 km 0:30:11 0:12:09
36 76 Kočí Sylva 2017 Z 16 5 km 0:30:12 0:12:11
37 18 Kymrová Jana 2017 Z 17 5 km 0:30:15 0:12:13
38 75 Fejlková Markéta 2017 Z 18 5 km 0:30:57 0:12:55
39 152 Królová Hana 2017 Z 19 5 km 0:31:12 0:13:11
40 140 Svačinová Simona 2017 Z 20 5 km 0:31:14 0:13:13
41 139 Bartoš Přemek 2017 M 21 5 km 0:31:15 0:13:13
42 130 Havlíčková Lada 2017 Z 21 5 km 0:31:17 0:13:15
43 26 Svačina Ivan 2017 M 22 5 km 0:31:26 0:13:25
44 64 Uher Petr 2017 M 23 5 km 0:31:42 0:13:41
45 62 Uher Patrik 2017 M 24 5 km 0:31:42 0:13:41
46 59 Sikora Dominik 2017 M 25 5 km 0:33:08 0:15:06
47 60 Sikora Hansa Tom 2017 M 26 5 km 0:33:08 0:15:06
48 44 Diviš Jaroslav 2017 M 27 5 km 0:33:09 0:15:07
49 43 Divišová Dana 2017 Z 22 5 km 0:33:10 0:15:08
50 173 Holá Jana 2017 Z 23 5 km 0:33:10 0:15:09
51 53 Řehořková Petra 2017 Z 24 5 km 0:33:13 0:15:11
52 52 Svatošová Jolana 2017 Z 25 5 km 0:33:14 0:15:12
53 16 Ptáčková Marie 2017 Z 26 5 km 0:33:39 0:15:38
54 82 Poláček Jaroslav 2017 M 28 5 km 0:33:58 0:15:56
55 162 Rosová Beata 2017 Z 27 5 km 0:34:00 0:15:59
56 51 Doležalová Tereza 2017 Z 28 5 km 0:34:03 0:16:01
57 79 Benešová Kamila 2017 Z 29 5 km 0:34:34 0:16:32
58 155 Ondřejíčková Terka 2017 Z 30 5 km 0:34:37 0:16:35
59 144 Kůžel Martin 2017 M 29 5 km 0:35:15 0:17:14
60 72 Majerská Adriána 2017 Z 31 5 km 0:35:28 0:17:27
61 73 Pilchová Sofia 2017 Z 32 5 km 0:36:36 0:18:34
62 156 Hrnčířová Natalie 2017 Z 33 5 km 0:36:39 0:18:37
63 25 Novák Michal 2017 M 30 5 km 0:40:51 0:22:50
64 45 Turková Katerina 2017 Z 34 5 km 0:43:32 0:25:30
65 67 Králíková Hana 2017 Z 35 5 km 0:46:14 0:28:12
66 68 Králík Jirka 2017 M 31 5 km 0:46:14 0:28:12
67 66 Králíková Nela 2017 Z 36 5 km 0:46:14 0:28:12
68 171 Chomátová Milena 2017 Z 37 5 km 1:06:02 0:48:00
dns 47 Vodička Josef 2017 M dns 5 km
dns 56 Sláviková Lujza 2017 Z dns 5 km
dns 57 Sako Ľuboš 2017 M dns 5 km
dns 54 Řehořek Tomáš 2017 M dns 5 km
dns 46 Potuckova Veronika 2017 Z dns 5 km
dns 77 Křížová Veronika 2017 Z dns 5 km
dns 65 Kováříková Monika 2017 Z dns 5 km
dns 85 Hrdlička Olga 2017 Z dns 5 km

Běžecké kategorie 

3 km rodinný běh / chůze

Maminky, pojďme na procházku s kočárky.

Krátký okruh 5 km

Soutěžní disciplína měřená časomírou.

Velký okruh 10 km

Soutěžní disciplína měřená časomírou.

Organizační instrukce

Milí závodníci a příznivci běhu a sportu,


první a zásadní je ZMĚNA STARTU! Přihlásilo se vás tolik, že musíme změnit zázemí :) Vše se přesouvá na fotbalové hřiště naproti Penny Marketu. Viz mapa. Zde bude k dispozici:- šatna a sprchy, - malé občerstvení,- úschovna cenností,- oheň pro naladění atmošky (a pečení buřtů, tak si je přibalte do batůžku)


1, Naplánujte si příjezd včas, prezentace začíná v 9:15 a končí v 9:50 hodin

2, Parkovat můžete u Penny Marketu

3, Vstupné je dobrovolné, jehož výtěžek půjde na nákup pomůcek pro děti ze Základní školy Odolena Voda

4, U prezentace se nám podepíšete, ať víme, že jste se dostavili :) Na oplátku dostanete startovní číslo s čipem a zavírací špendlíky, abyste si číslo umístili na oděv.

5, Své startovní číslo si pamatujte :)

6, v 9:55 hodin bude povinná rozprava před startem, kde si řekneme, co a jak

7, Start plánujeme v 10 hodin, tak prosím, držte se pokynů, ať můžeme odstartovat včas

8, Okamžitě po doběhu posledního závodníka začne program - tombola díky našim partnerům o zajímavé ceny... A až nám dojdou ceny, přijde na řadu vyhlášení těch nejlepších závodníků v kategoriích

9, V případě dotazů/nejasností/problému při závodě volejte Jakuba Kymra 739 632 906, ten ví vše potřebné

To je snad vše :)
Případné nedostatky v organizaci nám prosím odpusťte, jsme také jen sportovci :)
Těšíme se na vás!
Tým organizátorů. Monika, Martina a Jakub.

Novinky

Tombola

Připravujeme pro vás zajímavou tombolu o pestré ceny. Hlavní výhrou bude zapůjčení automobilu BMW na víkend od společnosti autemnavylet.cz

Partneři

Chcete-li se stát partnerem akce, kontaktujte nás na sametovybeh@gmail.com nebo volejte Martinu 724 313 313